Po dlouhých a pracných úpravách, převážně uživatelského rozhraní, se blížíme k dlouho očekávané demoverzi. Zásadních změn se dočkalo převážně uživatelské rozhraní, které prošlo téměr kompletním redesignem. Účelem bylo hlavně zvýšit pohodlí při práci se softwarem a přehlednost výsledného portfolia. Přehledněji jsou nyní zobrazeni klienti a jednotlivé produkty jim nabízené. Podrobnější úpravou prošel také vzhled výsledného portfolia a to hlavně doladěním informací a kalkulací zobrazených v jednotlivých přehledech.

V brzké době, po pár dalších kosmetických úpravách rozhraní, plánujeme zveřejnění prvních náhledů a následné uvolnění demoverze programu Finys. I přes zdržení, zapříčiněné úpravou uživatelského rozhraní, se postupuje podle stanoveného plánu a uvolnění první verze tohoto unikátního softwaru je zařazeno na konec měsíce září

eBrothers Software

Jsme softwarová firma produkující vysoce kvalitní webové a desktopové aplikace malého a středního rozsahu. Portfolio našich služeb zahrnuje internetové prezentace a obchody, implementaci komponent či subsystémů i zakázkový software na míru. Samozřejmostí je vždy vysoká úroveň stability, jednoduchost ovládání a vstřícnost k požadavkům zákazníka.

Naší specialitou je software založený na vysoce výkonném výpočetním jádře, které modeluje skutečné chování a průběh simulované oblasti reálného světa. Simulace může být doplněna pseudo-náhodnými jevy, umělou inteligencí nebo například 3D grafickou prezentací. Tyto formálně propracované aplikace poskytují uživatelům velmi cenné či těžce dostupné informace, které mohou v jejich oboru hrát klíčovou roli.

V minulosti jsme úspěšně prošli celou řadou projektů a získali velmi cenné zkušenosti. Náš tým je tvořen kvalifikovanými a kreativními odborníky, kteří stabilně rozvíjí své dovednosti tak, aby kvalita a stabilita našich produktů byla vždy stoprocentní. Trvalým cílem firmy je poskytovat software, který uživatelům opravdu pomáhá!

Kontakt

Na Zákopě 35, 772 00 Olomouc
IČ: 268 28 294, DIČ: 268 28 294
Informace:
Zákaznická podpora:
Obchodní oddělení:
obchod@ebrothers.cz
tel. 739 09 47 84