Koncem roku 2013 jsme úspěšně dokončili kontrakt s kosmetickou firmou Oriflame a navázali novou spolupráci s londýnskou firmou Martin Audio Ltd. Jak samotný název firmy napovídá, už se nejedná o výrobce a distributora příjemných hydratačních krémů a luxusních parfémů, ale o výrobce naprosto špičkových zvukových systémů pro největší hudební akce s nejnáročnějšími posluchači celého světa.

Markantní rozdíl je v tom, že se nyní vracíme k desktopových aplikacím založeným na matematických výpočtech, které jsou bližší našim srdcím. Každopádně opravdu velmi děkujeme firmě Oriflame i všem jejím zaměstnancům po celém světě, za výbornou spolupráci, toleranci a přísun ohromného množství nových zkušeností.

eBrothers Software

Jsme softwarová firma produkující vysoce kvalitní webové a desktopové aplikace malého a středního rozsahu. Portfolio našich služeb zahrnuje internetové prezentace a obchody, implementaci komponent či subsystémů i zakázkový software na míru. Samozřejmostí je vždy vysoká úroveň stability, jednoduchost ovládání a vstřícnost k požadavkům zákazníka.

Naší specialitou je software založený na vysoce výkonném výpočetním jádře, které modeluje skutečné chování a průběh simulované oblasti reálného světa. Simulace může být doplněna pseudo-náhodnými jevy, umělou inteligencí nebo například 3D grafickou prezentací. Tyto formálně propracované aplikace poskytují uživatelům velmi cenné či těžce dostupné informace, které mohou v jejich oboru hrát klíčovou roli.

V minulosti jsme úspěšně prošli celou řadou projektů a získali velmi cenné zkušenosti. Náš tým je tvořen kvalifikovanými a kreativními odborníky, kteří stabilně rozvíjí své dovednosti tak, aby kvalita a stabilita našich produktů byla vždy stoprocentní. Trvalým cílem firmy je poskytovat software, který uživatelům opravdu pomáhá!

Kontakt

Na Zákopě 35, 772 00 Olomouc
IČ: 268 28 294, DIČ: 268 28 294
Informace:
Zákaznická podpora:
Obchodní oddělení:
obchod@ebrothers.cz
tel. 739 09 47 84