Vývojové postupy a metodika

Tvorba softwaru je vysoce náročná a citlivá záležitost, proto všechny naše produkty vznikají za použití moderních technologií, které jsou ověřeny stovkami již fungujících aplikací po celém světě a jsou aktivně podporovány světovými giganty na poli softwarového vývoje.

V praxi je často vývoj softwaru přirovnáván ke konstrukci výškových budov nebo dopravních letadel. S tím je také spojena podobnost přípravy, návrhu, implementace a testování výsledného produktu. Pouze produkt, který je ve všech jeho fázích vývoje pečlivě zpracován, vyniká svou kvalitou, spolehlivostí a praktickým přínosem. Podobně jako u ostatních výrobních oborů je pro zaručení kvality konečného výsledku nutno připojit i určitou dávku trpělivosti, citu a nadšení. Brát překážky jako výzvu a spokojenost zákazníků jako nevyčíslitelnou odměnu.

Podrobnosti o námi použitých technologiích.

Firemní kultura a pravidla

Veškerá firemní kultura se odvíjí od našeho motta, že tvoříme software, který pomáhá. Z těchto důvodu pravidelně přispíváme některé vybrané neziskové organizaci jako například Člověk v tísni nebo Konto Bariery.

Také věříme, že příjemné a laskavé vystupování je základem dobrého jména a vysoké úrovně, proto dbáme na maximální vstřícnost k našim zákazníkům při řešení jejich problémů a přání. S každým námětem a připomínkou zacházíme individuálně a pečlivě ji zvažujeme. Touto cestou se snažíme vytvářet software, který dosahuje vysokého praktického použití a kvality.

eBrothers Software

Jsme softwarová firma produkující vysoce kvalitní webové a desktopové aplikace malého a středního rozsahu. Portfolio našich služeb zahrnuje internetové prezentace a obchody, implementaci komponent či subsystémů i zakázkový software na míru. Samozřejmostí je vždy vysoká úroveň stability, jednoduchost ovládání a vstřícnost k požadavkům zákazníka.

Naší specialitou je software založený na vysoce výkonném výpočetním jádře, které modeluje skutečné chování a průběh simulované oblasti reálného světa. Simulace může být doplněna pseudo-náhodnými jevy, umělou inteligencí nebo například 3D grafickou prezentací. Tyto formálně propracované aplikace poskytují uživatelům velmi cenné či těžce dostupné informace, které mohou v jejich oboru hrát klíčovou roli.

V minulosti jsme úspěšně prošli celou řadou projektů a získali velmi cenné zkušenosti. Náš tým je tvořen kvalifikovanými a kreativními odborníky, kteří stabilně rozvíjí své dovednosti tak, aby kvalita a stabilita našich produktů byla vždy stoprocentní. Trvalým cílem firmy je poskytovat software, který uživatelům opravdu pomáhá!

Kontakt

Na Zákopě 35, 772 00 Olomouc
IČ: 268 28 294, DIČ: 268 28 294
Informace:
Zákaznická podpora:
Obchodní oddělení:
obchod@ebrothers.cz
tel. 739 09 47 84